Аэрозоль диспенсерибул жашоо жана жумуш жайларынын абасынын сапатын жакшыртуучу, абаны автоматтык түрдө тазалоочу жана жыпар жыт кошуучу түзүлүш. Ал абадагы ар кандай жыттарды жок кыла алат, ошондой эле адамдын денесине зыянсыз болгон үй ичиндеги абанын жытын стерилдей алат жана дайыма кармап турат. Татымал заттар табигый өсүмдүктөрдөн алынат. Табигый жыпар жыттар сергитүүчү жана сергитүүчү таасирге ээ. Ал дааратканада, мейманканада, кеңседе, жыйындар залында, жуунучу бөлмөдө ж.б. жагымдуу жытты күчөтүү үчүн аэрозоль менен толтуруу үчүн колдонулат.
| Буюмдун номери: | ADS01 |
| Продукциянын өлчөмү: | 212x90x90 мм |
| Түсү: | Ак |
| Материал: | PP |
| Продукциянын салмагы: | 185 г |
| Интервал убактысы: | 5/15/30 мүнөт (жөнгө салынуучу) |
| Электр камсыздоо: | 2 x AA батарейкалары (кошулган эмес) |
| Дозасы: | 0,1 мл |
| Орнотуу: | Дубалга орнотулган, стол үстүндөгү |
| Шайкеш аэрозоль сыйымдуулугу: | 300 мл |
| Шайкеш аэрозоль өлчөмү (бийиктиги x диаметри): | Болжол менен 14 x 6,5 см |
| Колдонмо: | үй жуунучу бөлмөсү, коомдук даараткана, мейманкана, ресторан жана башкалар |
| Пакетке киргизилген:: | 1 x АвтоматтыкАэрозоль диспенсери(батарея жана аэрозоль кошулган эмес) |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Таңгактоо: | 24 даана/картон, коопсуз таңгактоо |
| Картон өлчөмү: | 50X38X22 см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 4.39/4.98 кг |
КомпанияСамын диспенсерлерин сапатты көзөмөлдөө процесси
1. Чийки затты жана запастык бөлүктөрүн текшерүү, 100% өтүү
2. Өндүрүш процессин текшерүү, 100% өтүү
3. Электр менен камсыздоо, температураны калибрлөө жана өлчөө, насостун функциясы ж.б. сыяктуу даяр продукцияларды сыноо, 100% өтүү
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd - Кытайдын Шэньчжэнь шаарында жайгашкан тажрыйбалуу өндүрүүчү, алдыңкы өндүрүш машиналары, тажрыйбалуу илимий-изилдөө тобу, 3000ден ашык жерди камтыган заводу бар, биз негизинен ар кандай колго арналган дезинфекциялоочу каражаттарды чыгарабыз.
Биздин самын диспенсерлери температураны өлчөө менен же өлчөөсүз мейманкана, үй, кеңсе, мектеп, соода борбору ж.б. сыяктуу ар кандай колдонмолорго ээ жана стол үстүндөгү, дубалдагы же штативдегиге коюлушу мүмкүн жана CE, RoHs, FCC сыяктуу көптөгөн патенттерди жана сертификаттарды алат.
Биз жөн гана продукцияларды сунуштабастан, кардарлардын суроо-талаптарына ылайык кыска, толук жана жекече дизайндарды да сунуштайбыз. Бизде кесипкөй QC командасы бар жана бардык продукциялар жөнөтүүдөн мурун AQL критерийлеринин негизинде текшерилет.
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.