Siweiyi автоматтык аба жыпар жыт диспенсери - бул стандарттуу өлчөмдөгү, батарея менен иштеген диспенсер, ал аэрозоль чачыратмаларын программаланган аралыкта автоматтык түрдө чачат. Ал дубалга полдон кеминде жети фут бийиктикте орнотулганда эң натыйжалуу иштейт.
| Буюмдун номери: | ADS05 |
| Продукциянын өлчөмү: | 212x90x90 мм |
| Түсү: | Ак |
| Материал: | PP |
| Продукциянын салмагы: | 185 г |
| Интервал убактысы: | 5 / 15 / 30 мүнөт (жөнгө салынуучу) |
| Электр камсыздоо: | 2 x AA батарейкалары (кошулган эмес) |
| Дозасы: | 0,1 мл |
| Орнотуу: | Дубалга орнотулган, стол үстүндөгү |
| Шайкеш аэрозоль сыйымдуулугу: | 300 мл |
| Шайкеш аэрозоль өлчөмү (бийиктиги x диаметри): | Болжол менен 14 x 6,5 см |
| Колдонмо: | үй жуунучу бөлмөсү, коомдук даараткана, мейманкана, ресторан жана башкалар |
| Пакетке киргизилген:: | 1 x Автоматтык аэрозоль диспенсери (батарея жана аэрозоль кошулган эмес) |
| Сертификат: | CE, ROHS |
| Таңгактоо: | 24 даана/картон |
| Картон өлчөмү: | 50X38X22см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 4.39/4.98 кг |
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.