Чоң сыйымдуулук: бул автоматтык колду тазалоочу каражат диспенсеринин чоң сыйымдуулугу 1200 мл, ар кандай дезинфекциялоочу суюктуктарды жана колду тазалоочу каражаттарды колдонууга ылайыктуу, күнүмдүк жана кесиптик колдонуу үчүн, үй, мейманканалар, ооруканалар же башка коомдук жайлар үчүн идеалдуу.
Автоматтык сенсор менен иштейт: тийбестен колду дезинфекциялоочу машина колду дезинфекциялоочу каражатты же спиртти тумандаштыруу жана чачыратманын автоматтык дозасын камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан, бул колду тез жана оңой дезинфекциялоого мүмкүндүк берет жана кайчылаш булганууну жок кылат, колдун оптималдуу гигиенасына жетишет.


| Буюмдун номери: | K9 Pro Dual |
| Продукциянын өлчөмү: | 121.7×131.5×302 мм |
| Чыңалуу: | 5В 2А |
| Сыйымдуулугу: | 1200 мл |
| Аралыкты өлчөө: | 2-10 см |
| Үндүн көлөмү: | 1-4 деңгээл Жөнгө салынуучу |
| Дозасы: | 0.1-2 мл жөнгө салынуучу |
| Орнотуу: | Дубалга орнотулган, стол үстүндөгү, штативдүү стенд |
| Насостун түрү: | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Өлчөө диапазону: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Сигнализациянын температурасы: | Жөнгө салынуучу |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 тилде көрсөтүлөт: | |
| Кытай, англис, испан, жапон, португал, корей, немис, француз, орус, италия, араб, түрк, тай, камбоджа, индонезия, бенгал, хинди, вьетнам тилдеринде | |
| K9 Pro кош пакети: | 1 даана/түстүү кутуча; 9 даана/картон |
| Бир түстүү кутучага төмөнкүлөр кирет: 1x диспенсер, 1x тамчылаткыч табак, 1x кол менен башкаруучу, 1x USB кабели, 2x дубалга бекитилүүчү бурамалар. | |
| 15.5×15.5×31.5см | |
| 49x495x35см | |
| 9.45/11.60 кг | |
| Штатив топтому: | 1 даана/күрөң кутуча; 20 даана/картон |
| 71X38X32см | |
| 15.8/16.5 кг | |
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.