Чоң сыйымдуулук: бул автоматтык колду тазалоочу каражат диспенсеринин чоң сыйымдуулугу 1000 мл, ар кандай дезинфекциялоочу суюктуктарды жана колду тазалоочу каражаттарды колдонууга ылайыктуу, күнүмдүк жана кесиптик колдонуу үчүн, үй, мейманканалар, ооруканалар же башка коомдук жайлар үчүн идеалдуу.
Ыңгайлуу жана гигиеналык: самын диспенсерин иштетүү үчүн колуңузду сенсордун астына коюңуз, самын диспенсерине тийбестен кайчылаш инфекциянын алдын алсаңыз болот. Кеңселер, мейманканалар, ооруканалар, медициналык мекемелер, мектептер ж.б. сыяктуу коомдук жайлар үчүн ылайыктуу.

| Буюмдун номери: | F1307 пол стенди менен |
| Самын куюучу кутучанын өлчөмү: | 120x120x260 мм |
| Самын куюлуучу каражаттын түсү: | Ак |
| Самын куюучу кубаттуулук: | 1000 мл |
| Самын куюучу материал: | 100% таза ABS инженердик пластик |
| Самын куюучу бөтөлкө: | Кайра толтурууга болот |
| Самын диспенсеринин салмагы: | 0,90 кг |
| Кубат менен: | 4*C өлчөмүндөгү батарея же 110V/220V адаптер |
| Пол стенди: | Лотоктун материалы: порошок менен капталган металл Түтүк материалы: порошок менен капталган алюминий Стенддин негизинин материалы: порошок менен капталган болот |
| Насостун түрү: | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Колдонуу дозасы: | 1-суюктук насосу: ар бир жолу 1 мл |
| 2-көбүктүү насос: ар бир жолу 0,8 мл | |
| 3 чачыраткыч насос: ар бир жолу 0,8 мл | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Таңгактоо: | 1 комплект/картон |
| Картон өлчөмү: | 36X34X20 см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 5.6/6.2 кг |
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.