Видео
Техникалык мүнөздөмө
| Буюмдун номери: | K9 Pro Plus |
| Продукциянын өлчөмү: | 121.7×131.5×302 мм |
| Чыңалуу: | 5В 2А |
| Сыйымдуулугу: | 1200 мл |
| Аралыкты өлчөө: | 2-10 см |
| Үндүн көлөмү: | 1-4 деңгээл Жөнгө салынуучу |
| Дозасы: | 0.1-2 мл жөнгө салынуучу |
| Орнотуу: | Дубалга орнотулган, стол үстүндөгү, штативдүү стенд |
| Насостун түрү: | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Өлчөө диапазону: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Сигнализациянын температурасы: | Жөнгө салынуучу |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 тилде көрсөтүлөт: | |
| Кытай, англис, испан, жапон, португал, корей, немис, француз, орус, италия, араб, түрк, тай, камбоджа, индонезия, бенгал, хинди, вьетнам тилдеринде | |
| Таңгактоо: | 1 даана/түстүү кутуча; 9 даана/картон |
| Түстүү кутучага төмөнкүлөр кирет: | Диспенсер x1USB кабели x1Кол менен кармалуучу кулпу x1 Дубалга бекитүүчү бурамалардын саны x2 Тамчылатуучу табак x1 Воронка x1 Арткы капкактын лотогу x1 Картон кутучасынын саны: 9 даана/картон Негизги картондун өлчөмү: 49x49x36 см Салмагы: 11,6 кг/картон Эскертүүлөр: Батареялар жана USB адаптер комплектке кирбейт |
| Түстүү кутучанын өлчөмү: | 15.5×15.5×31.5см |
| Картон өлчөмү: | 49x495x36см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 9.45/11.60 кг |
Өзгөчөлүктөрү:
1. Жумушчу столуна, дубалга, штативге коюлушу мүмкүн
2. 18 тилди колдойт
3. Кубат булактары: USB, 4 даана AA же 2 даана 18650 батарейка
4. Өз алдынча патент, CE, ROHS, FCC бекиткен
5. Көп форсункалар: чачыраткыч, тамчылатуучу, көбүктүү
7. OEM жана ODM жеткиликтүү


Кардарларды тейлөө кызматы:
1. Биздин өнүмдөргө же баага байланыштуу сурооңузга 24 сааттын ичинде жооп берилет.
2. Кардарларыбызга өндүрүш процесси жөнүндө маалымат берип туруу жана зарыл болсо, сапатты текшерүүнү уюштурууга жардам берүү.
3. Бир жылдык кепилдик жана жоопкерчиликтүү сатуудан кийинки тейлөө.
4. Жакшы сатып алуу тажрыйбасын камсыз кылуу үчүн кесипкөй сатуу жана инженердик топ.
Сапат кепилдиги:
1. Ар бир өндүрүш процесси биздин QC командасы тарабынан текшерилет
2. Сапат кесипкөй инженер тарабынан кепилденет
3.CE, FCC, ROHS сертификаттары бекитилген жана өз алдынча патенттерге ээ
4. Бир жылдык кепилдик
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.