Өзгөчөлүктөрү
Автоматтык сенсор менен иштейт: тийбестен колду дезинфекциялоочу машина колду дезинфекциялоочу каражатты же спиртти тумандаштыруу жана чачыратманын автоматтык дозасын камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан, бул колду тез жана оңой дезинфекциялоого мүмкүндүк берет жана кайчылаш булганууну жок кылат, колдун оптималдуу гигиенасына жетишет.
Ыңгайлуу жана гигиеналык: самын диспенсерин иштетүү үчүн колуңузду сенсордун астына коюңуз, самын диспенсерине тийбестен кайчылаш инфекциянын алдын алсаңыз болот. Кеңселер, мейманканалар, ооруканалар, медициналык мекемелер, мектептер ж.б. сыяктуу коомдук жайлар үчүн ылайыктуу.
Техникалык мүнөздөмө
| Буюмдун номери: | F1307 |
| Продукциянын өлчөмү: | 120x120x260 мм |
| Түсү: | Ак |
| Сыйымдуулугу: | 1000 мл |
| Материал: | 100% таза ABS инженердик пластик |
| Бөтөлкө: | Кайра толтурууга болот |
| Продукциянын салмагы: | 0,90 кг |
| Кубат менен: | 4 даана C өлчөмүндөгү батарейкалар же 110V/220V адаптер * Батареялар кошулган эмес |
| Орнотуу: | Дубалга орнотулган/полго орнотулган стенд |
| Насостун түрү: | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Колдонуу дозасы: | 1-суюктук насосу: ар бир жолу 1 мл |
| 2-көбүктүү насос: ар бир жолу 0,8 мл | |
| 3 чачыраткыч насос: ар бир жолу 0,8 мл | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Таңгактоо: | 1 даана/күрөң кутуча; 15 даана/картон |
| Картон өлчөмү: | 65.5X41X29см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 13.80/14.50 кг |
Таңгактоо тизмеси:
Диспенсер x1
USB кабели x1
Кол менен x1
Дубалга бекитүүчү бурамалардын саны x2
Колдоочу жапкыч x 1
Эскертүүлөр: Батареялар жана USB адаптер комплектке кирбейт
Сапат кепилдиги:
1. Ар бир өндүрүш процесси биздин QC командасы тарабынан текшерилет
2. Сапат кесипкөй инженер тарабынан кепилденет
3. CE, FCC, ROHS сертификаттары бекитилген жана өз алдынча патенттерге ээ
Кардарларды тейлөө кызматы
1. Биздин өнүмдөргө же баага байланыштуу сурооңузга 24 сааттын ичинде жооп берилет.
2. Кардарларыбызга өндүрүш процесси жөнүндө маалымат берип туруңуз жана зарыл болсо, сапатты текшерүүнү уюштурууга жардам бериңиз.
3. Бир жылдык кепилдик жана жоопкерчиликтүү сатуудан кийинки тейлөө.
4. Жакшы сатып алуу тажрыйбасын камсыз кылуу үчүн кесипкөй сатуу жана инженердик топ.
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.