Видео
Техникалык мүнөздөмө
| Буюмдун номери: | DAZ08 |
| Продукциянын өлчөмү: | 83X107X206 мм |
| Чыңалуу: | DC 6V |
| Сыйымдуулугу: | 320 мл |
| Аралыкты өлчөө: | 0~45 мм |
| Негизги материал: | ABS |
| Орнотуу: | Компьютер |
| Насостун түрү: | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Кубат менен: | 4 даана AA батарейкалары (кошулбайт) |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Таңгактоо: | 1 даана/түстүү кутуча; 48 даана/картон |
| Түстүү кутучанын өлчөмү: | 105X80X230 мм |
| Картон өлчөмү: | 47.5X49X43см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 12.20/13.50 кг |
Көп берилүүчү суроолор
С1: Продукция арзан, сапатына кепилдик барбы?
A1: Бизде 10 жылдан ашык өндүрүш жана сатуу тажрыйбасы бар жана бардык өнүмдөргө 12 айлык кепилдик берилет.
С2: Буйрутма берүүдөн мурун сыноо үчүн үлгүлөрдү гана заказ кыла алабызбы?
A2: Албетте, үлгү заказ биз үчүн кабыл алынат.
С3: Сиз товарларды адатта кантип жөнөтөсүз? Жана жеткирүү канча убакытты алат?
A3: Үлгү жана чакан заказдар үчүн экспресс аркылуу, адатта 3-5 күн талап кылынат. Чоң заказдар үчүн, эгер сизге шашылыш керек болсо, биз товарларды аба аркылуу жөнөтө алабыз. Эгер сиз жүк ташуу убактысын үнөмдөгүңүз келсе, биз аларды деңиз аркылуу жөнөтө алабыз, бул сиздин көздөгөн жериңизге жараша 30-50 күндүн ичинде болот.
Q4: Сиз OEM жана ODM кабыл аласызбы?
A4: Ооба, биз өнүмдөрдү, этикеткаларды, таңгакты ыңгайлаштыра алабыз.
С5: Жекечелештирилген өнүмдөргө буйрутма берүү процесси кандай?
A5: Продукциянын мүнөздөмөлөрүн же белгилүү бир талаптарды бериңиз -- баа -- баа ырастоо -- төлөм депозити -- өндүрүш чиймесин ырастоо -- калып куралдарын жасоо -- үлгү жасоо -- үлгү ырастоо -- дүң өндүрүш -- жеткирүү -- сатуудан кийинки тейлөө
С6: Продукциянын сертификаты барбы?
A6: Көпчүлүк ылайыкташтырылбаган өнүмдөр сертификатталган жана патенттелген, ал эми ылайыкташтырылган өнүмдөргө кардардын талаптарына ылайык сертификаттар колдонулушу мүмкүн.
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.