Видео
Техникалык мүнөздөмө
| Буюмдун номери: | DAZ-BOX |
| Продукциянын өлчөмү: | 410x200x120 мм |
| Түсү: | Күмүш |
| Сыйымдуулугу: | 2500 мл |
| Материал: | Порошок менен капталган металл |
| Берүү убактысы: | 0,2-0,5с |
| Дарыларды берүү аралыгы | 1,5-3 дюйм |
| Орнотуу: | Стол үстүндөгү/Дубалга орнотулган/Полго орнотулган стенд |
| Насостун түрү: | Тамчылатып/чачыратып/көбүк кошуу милдеттүү эмес |
| Электр менен камсыздоо 1: | Туруктуу электр |
| Электр менен камсыздоо 2: | 4*C өлчөмүндөгү батарейкалар |
| Кеңейтилген батареянын иштөө мөөнөтү: | >30 000 цикл |
| Сертификат | CE, RoHS, FCC |
| Таңгактоо: | 1 даана/күрөң кутуча; 2 даана/картон |
| Картон өлчөмү: | 45.5X25X18.5см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 2.80/3.15кг |
| Таңгактоо тизмеси | |
| диспенсер | 1 |
| USB кабели | 1 |
| Кол менен | 1 |
| Колдоочу жапкыч | 1 |
| Дубалга бекитүүчү бурамалар | 2 |

Көп берилүүчү суроолор
С: Буйрутма берүүдөн мурун сыноо үчүн үлгүлөрдү гана заказ кыла алабызбы?
A: Албетте, үлгү заказ биз үчүн кабыл алынат.
С: Кандай төлөм ыкмасын кабыл аласыз?
A: Стандарттык шарттар: алдын ала T/T. Чоң сумма: көрүнгөндө L/C.
Үлгү акысы сыяктуу аз сумма: Paypal жана Western Union.
С: Сиз товарларды адатта кантип жөнөтөсүз? Жана жеткирүү канча убакытты алат?
A: Үлгү жана чакан заказдар үчүн экспресс аркылуу, адатта 3-5 күн талап кылынат. Чоң заказдар үчүн, эгер сизге шашылыш түрдө керек болсо, биз товарларды аба аркылуу жөнөтө алабыз. Эгер сиз жүк ташуу убактысын үнөмдөгүңүз келсе, биз аларды деңиз аркылуу жөнөтө алабыз, бул сиздин көздөгөн жериңизге жараша 30-50 күндүн ичинде болот.
С: Мен логотипибизди продуктка жана таңгакка жасай аламбы? Кантип жасашым керек?
A: Сураныч, жогорку чечилиштеги LOGO файлдарын жана талаптарын бериңиз, биз сиз ырастоо үчүн чиймелерди жасайбыз. Ырастооңузду алгандан кийин, биз сиз кайрадан ырастоо үчүн 2-3 үлгү жасайбыз.
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.