Өзгөчөлүктөрү
Автоматтык сенсор менен иштейт: тийбестен автоматтык самын диспенсери колду дезинфекциялоочу каражатты же спиртти тумандаштыруу жана чачыратманын автоматтык дозасын камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан, бул колду тез жана оңой дезинфекциялоого мүмкүндүк берет жана кайчылаш булганууну жок кылат, колдун оптималдуу гигиенасына жетишет.
Батарея менен иштейт: бул спирт самын диспенсери батареялар менен иштейт, ошондой эле адаптер менен иштейт. (Заряддоочу адаптер жана батареялар менен жабдылган эмес)
Ыңгайлуу жана гигиеналык: самын диспенсерин иштетүү үчүн колуңузду сенсордун астына коюңуз, самын диспенсерине тийбестен кайчылаш инфекциянын алдын алсаңыз болот. Кеңселер, мейманканалар, ооруканалар, медициналык мекемелер, мектептер ж.б. сыяктуу коомдук жайлар үчүн ылайыктуу.
Техникалык мүнөздөмө
| Технологиялык параметрлер | |
| Моделдин номери | F1407 |
| Батарея | 4 x C өлчөмүндөгү батарейкалар же USB кабель |
| Материалдар | жогорку сапаттагы ABS+HDPE, кайра иштетилбейт |
| Түс | ак, башка түстөрдү ыңгайлаштырса болот |
| Өлчөмү | 121.7x131.5x302 мм |
| Сыйымдуулугу | 2500 мл |
| Продукциянын салмагы | 0,95 кг |
| Таңгактоо | 1 даана/ички куту; 10 даана/картон |
| Картондун өлчөмү | 81X33X36.5см |
| Соплолордун түрлөрү | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Жайгаштыруу | Дубалга орнотулган, стол үстүндөгү, штативдүү стенд |
Төмөнкүлөрдү камтыйт:
Диспенсер x1
USB кабели x1
Кол менен x1
Колдоочу жапкыч x1
Дубалга бекитүүчү бурамалардын саны x2
Эскертүүлөр: Батареялар жана кубаттоочу адаптер комплектке кирбейт
Колдонмо:
Siweiyi автоматтык тийбес самын диспенсери үйдө, кеңседе, мейманканада, соода борборунда, мектепте, ооруканада ж.б. колду дезинфекциялоо үчүн кеңири колдонулат, жеке жана коомдук колдонуу үчүн жеткиликтүү.
Кардарларды тейлөө кызматы
1. Биздин өнүмдөргө же баага байланыштуу сурооңузга 24 сааттын ичинде жооп берилет.
2. Кардарларыбызга өндүрүш процесси жөнүндө маалымат берип туруу жана зарыл болсо, сапатты текшерүүнү уюштурууга жардам берүү.
3. Бир жылдык кепилдик жана жоопкерчиликтүү сатуудан кийинки тейлөө.
4. Жакшы сатып алуу тажрыйбасын камсыз кылуу үчүн кесипкөй сатуу жана инженердик топ.
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.