Автоматтык сенсор менен иштейт: тийбестен колду дезинфекциялоочу машина колду дезинфекциялоочу каражатты же спиртти тумандаштыруу жана чачыратманын автоматтык дозасын камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан, бул колду тез жана оңой дезинфекциялоого мүмкүндүк берет жана колдун оптималдуу гигиенасына жетишет.
Ыңгайлуу жана гигиеналык: самын диспенсерин иштетүү үчүн колуңузду сенсордун астына коюңуз, самын диспенсерине тийбестен кайчылаш инфекциянын алдын алсаңыз болот. Кеңселер, мейманканалар, ооруканалар, медициналык мекемелер, мектептер ж.б. сыяктуу коомдук жайлар үчүн ылайыктуу.
| Буюмдун номери: | Пол үстүндөгү стенди бар DAZ-BOX |
| Продукциянын өлчөмү: | 410x200x120 мм |
| Түсү: | Күмүш |
| Сыйымдуулугу: | 2500 мл |
| Материал: | Порошок менен капталган металл |
| Берүү убактысы: | 0,2-0,5с |
| Дарыларды берүү аралыгы | 1,5-3 дюйм |
| Пол стенди: | Лотоктун материалы: порошок менен капталган металл Түтүк материалы: порошок менен капталган алюминий Стенддин негизинин материалы: порошок менен капталган болот |
| Насостун түрү: | Тамчылатып/чачыратып/көбүк кошуу милдеттүү эмес |
| Электр менен камсыздоо 1: | Туруктуу электр |
| Электр менен камсыздоо 2: | 4*C өлчөмүндөгү батарейкалар |
| Кеңейтилген батареянын иштөө мөөнөтү: | >30 000 цикл |
| Сертификат | CE, RoHS, FCC |
| Таңгактоо: | 1 комплект/картон |
| Картон өлчөмү: | 47X36.5X39.5см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 9.5/10.35 кг |




Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.