Видео
Өзгөчөлүктөрү:
Автоматтык сенсор менен иштейт: тийбестен колду дезинфекциялоочу самын диспенсери колду дезинфекциялоочу каражатты же спиртти тумандаштыруу жана чачыратманын автоматтык дозасын камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан, бул колду тез жана оңой дезинфекциялоого мүмкүндүк берет жана кайчылаш булганууну жок кылат, колдун оптималдуу гигиенасына жетишет.
Дубалга орнотулган стиль: дубалга орнотулган дезинфекциялоочу каражат диспенсери үстөлдүн бетин башаламандыктан тазалоодо жакшы иштейт.
Батарея менен иштейт жана кайра заряддалуучу: бул спирт самын диспенсери батареялар менен иштейт жана адаптер менен да иштейт. (Заряддоочу адаптер жана батареялар менен жабдылган эмес)
Ыңгайлуу жана гигиеналык: самын диспенсерин иштетүү үчүн колуңузду сенсордун астына коюңуз, самын диспенсерине тийбестен кайчылаш инфекциядан натыйжалуу сактансаңыз болот. Кеңселер, мейманканалар, ооруканалар, медициналык мекемелер, мектептер ж.б. сыяктуу коомдук жайлар үчүн ылайыктуу. Ал колдун жана чекенин температурасын бир эле учурда өлчөйт.









| Технологиялык параметрлер | |
| Батарея | 4 x AA батарейкасы, 2 x 18650 батарейкасы же USB |
| Материалдар | жогорку сапаттагы ABS+HDPE, кайра иштетилбейт |
| Түс | ак, башка түстөрдү ыңгайлаштырса болот |
| Өлчөмү | 121.7×131.5×302 мм |
| Сыйымдуулугу | 1200 мл |
| Тактык | ±0,2°C |
| Айлана-чөйрөнүн температурасы | 10-40°C (15°C-35°C эң жакшысы) |
| Өлчөө диапазону | 0-50°C |
| Сигнализациянын түрү | жаркылдап + үн чыгарып жаткан “DIDIDI” |
| Соплолордун түрлөрү | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Жайгаштыруу | Дубалга орнотулган, стол үстүндөгү, штативдүү стенд |
Пакетке төмөнкүлөр кирет:
Диспенсер x1
USB кабели x1
Кол менен x1
Колдоочу жапкыч x1
Дубалга бекитүүчү бурамалардын саны x2
Тамчылатуучу табак x1
Воронка x1
Арткы капкактын лотогу x1
Картон кутучасынын саны: 9 даана/картон
Негизги картондун өлчөмү: 49x49x36 см
Салмагы: 11,6 кг/картон
Эскертүүлөр: Батареялар жана USB адаптер комплектке кирбейт
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.