Видео
Өзгөчөлүктөрү:
Алыскы аралыктан температураны өлчөө: ичинде жогорку сапаттагы сенсор бар, K9 Pro F суюк самын термометринин самын диспенсери температураны 3 мге чейин көзөмөлдөй алат, мектеп, мейманкана, оорукана, соода борбору сыяктуу коомдук жайларда колдонууга абдан ылайыктуу.
Дубалга орнотулган стиль: дубалга орнотулган автоматтык дезинфекциялоочу каражат диспенсери үстөлдүн бетин башаламандыктан таза жана таза кармоодо жакшы иштейт.
Батарея менен иштейт жана кайра заряддалуучу: бул спирт самын диспенсери AA же 18650 батарейкалары менен иштейт, ошондой эле адаптер менен да кубатталышы мүмкүн. (Заряддоочу адаптер жана батарейкалар менен жабдылган эмес).
Ыңгайлуу жана гигиеналык: самын диспенсерин иштетүү үчүн колуңузду сенсордун астына коюңуз, самын диспенсерине тийбестен кайчылаш инфекциядан натыйжалуу сактансаңыз болот. Кеңселер, мейманканалар, ооруканалар, медициналык мекемелер, мектептер ж.б. сыяктуу коомдук жайлар үчүн ылайыктуу. Ал колдун жана чекенин температурасын бир эле учурда өлчөйт.


| Буюмдун номери: | K9 Pro F |
| Продукциянын өлчөмү: | 121.7×131.5×302 мм |
| Чыңалуу: | 5В 2А |
| Сыйымдуулугу: | 1200 мл |
| Аралыкты өлчөө: | 3m |
| Үндүн көлөмү: | 1-4 деңгээл Жөнгө салынуучу |
| Дозасы: | 0.1-2 мл жөнгө салынуучу |
| Орнотуу: | Дубалга орнотулган, стол үстүндөгү, штативдүү стенд |
| Насостун түрү: | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Өлчөө диапазону: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Сигнализациянын температурасы: | Жөнгө салынуучу |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 тилде көрсөтүлөт: | |
| Кытай, англис, испан, жапон, португал, корей, немис, француз, орус, италия, араб, түрк, тай, камбоджа, индонезия, бенгал, хинди, вьетнам тилдеринде | |
| Таңгактоо: | 1 даана/түстүү кутуча; 9 даана/картон |
| Түстүү кутучага төмөнкүлөр кирет: | Диспенсер x1USB кабели x1Кол менен башкаруу x1Колдоочу жапкыч x1Дубалга бекитүүчү бурама x2Тамчылоочу лоток x1Воронка x1Арткы капкак лоток x1Картондун саны: 9 даана/картонНегизги картондун өлчөмү: 49x495x35 смСалмагы: 11,6 кг/картон Эскертүүлөр: Батареялар жана USB адаптер комплектке кирбейт |
| Түстүү кутучанын өлчөмү: | 15.5×15.5×31.5см |
| Картон өлчөмү: | 49x495x35см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 9.45/11.60 кг |
| Буюмдун номери: | K9 Pro F |
| Продукциянын өлчөмү: | 121.7×131.5×302 мм |
| Чыңалуу: | 5В 2А |
| Сыйымдуулугу: | 1200 мл |
| Аралыкты өлчөө: | 3m |
| Үндүн көлөмү: | 1-4 деңгээл Жөнгө салынуучу |
| Дозасы: | 0.1-2 мл жөнгө салынуучу |
| Орнотуу: | Дубалга орнотулган, стол үстүндөгү, штативдүү стенд |
| Насостун түрү: | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Өлчөө диапазону: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Сигнализациянын температурасы: | Жөнгө салынуучу |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 тилде көрсөтүлөт: | |
| Кытай, англис, испан, жапон, португал, корей, немис, француз, орус, италия, араб, түрк, тай, камбоджа, индонезия, бенгал, хинди, вьетнам тилдеринде | |
| Таңгактоо: | 1 даана/түстүү кутуча; 9 даана/картон |
| Түстүү кутучага төмөнкүлөр кирет: | Диспенсер x1USB кабели x1Кол менен башкаруу x1Колдоочу жапкыч x1Дубалга бекитүүчү бурама x2Тамчылоочу лоток x1Воронка x1Арткы капкак лоток x1Картондун саны: 9 даана/картонНегизги картондун өлчөмү: 49x495x35 смСалмагы: 11,6 кг/картон Эскертүүлөр: Батареялар жана USB адаптер комплектке кирбейт |
| Түстүү кутучанын өлчөмү: | 15.5×15.5×31.5см |
| Картон өлчөмү: | 49x495x35см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 9.45/11.60 кг |
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.