Видео
Техникалык мүнөздөмө
| Буюмдун номери: | Tuya колдонмосунун Wifi менен K9 Pro Plus |
| Продукциянын өлчөмү: | 121.7×131.5×302 мм |
| Чыңалуу: | 5В 2А |
| Сыйымдуулугу: | 1200 мл |
| Аралыкты өлчөө: | 2-10 см |
| Үндүн көлөмү: | 1-4 деңгээл Жөнгө салынуучу |
| Дозасы: | 0.1-2 мл жөнгө салынуучу |
| Орнотуу: | Дубалга орнотулган, стол үстүндөгү, штативдүү стенд |
| Насостун түрү: | Кошумча (чачыраткыч/тамчылатуучу/көбүктүү насос) |
| Өлчөө диапазону: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Сигнализациянын температурасы: | Жөнгө салынуучу |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 тилде көрсөтүлөт: | |
| Кытай, англис, испан, жапон, португал, корей, немис, француз, орус, италия, араб, түрк, тай, камбоджа, индонезия, бенгал, хинди, вьетнам тилдеринде | |
| Таңгактоо: | 1 даана/түстүү кутуча; 9 даана/картон |
| Түстүү кутучага төмөнкүлөр кирет: | 1x диспенсер, 1x тамчылаткыч табак, 1x колдонмо, 1x USB кабели, 2x дубалга бекитилүүчү бурамалар. |
| Түстүү кутучанын өлчөмү: | 15.5×15.5×31.5см |
| Картон өлчөмү: | 49x495x36см |
| Түндүк-Батыш/Жер-Батыш: | 9.45/11.60 кг |
| Артыкчылыктары: | |
| * Тилдерди алмаштыруу | * Жөнгө салынуучу доза |
| * Жөнгө салынуучу үндөр деңгээли | * Температураны өлчөө маалыматтарын жазыңыз |
| * Кубаттуулукту орнотуу | * Бир колдонмо бир нече функцияны башкара алат |

Автоматтык сенсор менен иштейт: бул тийбес колду тазалоочу каражат диспенсери колду тазалоочу каражатты же спиртти тумандаштыруу жана чачыратманын автоматтык түрдө дозасын камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан, бул колду тез жана оңой дезинфекциялоого мүмкүндүк берет жана кайчылаш булганууну жок кылат, колдун оптималдуу гигиенасына жетишет.
Дубалга орнотулган стиль: дубалга орнотулган самын диспенсери үстөлдүн бетин башаламандыктан тазалоодо жакшы иштейт.
Батарея менен иштейт жана кайра заряддалуучу: бул спирт самын диспенсери батареялар менен иштейт, ошондой эле адаптер менен иштейт. (Заряддоо адаптери жана батареялар менен жабдылган эмес)
Wifi бар: аны Tuya тиркемеси колдойт, аны сиз мобилдик телефондоруңуздан жүктөп алсаңыз болот. Анын жардамы менен сиз бардык функцияларды оңой жана ыңгайлуу башкара аласыз.
Түзүлгөндөн бери, биздин фабрика принциптерди сактоо менен биринчи дүйнөлүк класстагы продукцияларды иштеп чыгып келет
биринчи кезекте сапат. Биздин өнүмдөр тармакта эң сонун кадыр-баркка жана жаңы жана эски кардарлардын арасында баалуу ишенимге ээ болду.